Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.07.2010 22:03:40 

ŠK Neko Bratislava

Beachvolley
 

                    1st EUROPEAN DEAF BEACH-VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS


1st EC Beach Volleyball 2005,Alanya (TUR)

(5th to 12th september 2005)
 

WOMEN SLOVAKIA

MONIKA MIHÁLEKOVÁ
  MICHAELA BARČINOVÁ
 

                  SKUPINA A                                           Vysledky

                      TUR 1                               TUR 1 : SVK    2-0  (21:9,21:10)
                      GER 2                               SVK    : GER 2  0-2  (10:21,15:21)
                      RUS 2                               RUS 2 : SVK    2-0  (21:8,21:12)
                      SVK


final Palacement round

GROUP A   GROUP B   GROUP C  GROUP D

1 GER2         ITA       UKR2       UKR 1

2 TUR2         RUS1       BLR       CZE 1

3 RUS2         SUI       CZE2       GER 1

SVK         GRE       TUR2       LTU


PLACEMENT 13TH TO 16TH

women 

SVK  : LTU   0-2  (13:21,10:21)

 

PLACEMENT 15th and 16th

        SVK :  TUR2  1-2  (20:22,21:11,11:15)

FINALE WOMEN
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16.MIHALEKOVÁ/BARCINOVÁ SVK

  Mima        Monika   

______________________________________________________________________________________________________________


pripravujeme plazovy volejbal 2006 barcinova,kucharicova obsadali sme 1 miesto v Wiene..pripravujeme















 



______________________________________________________________________________________________________________

pripravujeme plazovy volejbal 2007 kucharicova,barcinova obsadili 2 miesto v Wiene..pripravujeme....








___________________________________________________________________________________________________________

                    Majstrovstva Slovenska v plažovom volejbale nepočujúcich

 
 
 
dňa 16.9.2007 v bratislave

 

 

                                                                               Výsledky zápasov

                                                                                          Ženy

Repiská-Černaková : Halasová-Horváthová    2:1

Barčinová-Kucharičová : Mihaleková-Foltynová2:0

Mihaleková-Fotlynová : Halasová-Horváthová  2:0

Repiská-Černaková : Barčinová-Kucharičová   1:2

Barčinová-Kucharičová : Halasová-Horváthová 2:0

Repiská-Černaková : Mihaleková-Fotlynová   2:0

 

TABULKA

1. Michaela Barčinová-Katarína Kucharičová         6:1     6

2.Eliška Repiská-Janka Černaková                     5:3     5

3.Monika Mihaleková-Katarína Fotlynová             2:4     4

4.Erika Halasová-Ivana Horváthová                   1:6     3




______________________________________________________________________________________________________________



                                             Brnensky turnaj

                                            dňa 14.7.2007 v brne

                                                  Ženy skupina "B"


Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO : Lištvanová-Dvoráková SKN BRNO/SKN BRNO 2:0 (22:20,15:6)
Černa-Blasczyková SKN BRNO/SKN BRNO  : Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO   1:2 (15:8,7:15,11:13)
Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO : Spilková-Chladová I.PSKN/I.PSKN                 1:2 (8:15,16:14,5:11
)


                                    Vysledky Skupina "B"


                                      Skore                   Body                        


1.Spilková-Chladová I.PSKN/I.PSKN                 6:1                   6              

2.Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO       5:3                   5              

3. Černa-Blasczyková SKN BRNO/SKN BRNO       3:4                   3

4.Lištvanová-Dvoráková SKN BRNO/SKN BRNO     0:6                     0


                                          Semifinale

              Teclová-Jetelová SKN BRNO/SKN BRNO : Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO

                                        2       :     O

                                        (15:11 ,15:7)

                                        3-4 miesto

            Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO : Zahradníková-Smolínková Znojmo/Znojmo

                                        2       :     O

                                        (15:9 ,15:7)

Konecne poradie:

  1.Teclová-Jetelová oba SKN BRNO 

2.Spilková-Chladová oba I.PSKN

              3.Kucharičová-Hošková SK NEKO/SKN BRNO

        4.Zahradníková-Smolínková Znojmo/Znojmo

            5.Černa-Blasczyková SKN BRNO/SKN BRNO

                6.Lištvanová-Dvoráková SKN BRNO/SKN BRNO

    7.Horecká-Kastnerová oba SKN BRNO

  8.Fridrichová-hlavinkova oba Kyjov


 

______________________________________________________________________________________________________________


                                                                                Brnensky turnaj

                                            dňa 15.7.2006 v brne

                                                                                          Skupina A

Repiška, Kucharicová - Šimková, Dvořáková     1:1 (15:9, 4:15)

Repiška, Kucharicová - Lištvanová, Provalilová 2:0 (15:6, 15:6)

Repiška, Kucharicová - Hyklová, Uhrová         2:0 (15:3, 15:5)

Žídková, Stöhrová   - Repiška, Kucharicová     2:0 (15:12, 15:7)

Scardanzan, Teclová  - Repiška, Kucharicová     1:1 (13:15, 15:10)


 

                                                Tabulka skupina A



1.

Žídková Oldřiška, Stöhrová Kamila (SK Olympia Praha SPS)

10:0

150:72

2.

Scardanzan Anita (St. Gallen), Teclová Monika (SKN Brno)

7:3

139:91

3.

Repiška Eliška, Kucharicová Katka (Bratislava)

6:4

123:102

4.

Šimková Jana, Dvořáková Martina (SKN Brno)

5:5

111:100

5.

Lištvanová Petra, Provalilová Jarmila (SKN Brno)

2:8

76:132

6.

Hyklová Karolína, Uhrová Petra (Vítkovice)

0:10

48:150


Kucharicova,Repiska zatial nepostupili do semifinale:(:(:(

                                              Konecne poradie:
.
.
.
.
5.Kucharičová,Repiská oba SK NEKO
.
.
.
.
.
.
.
.
12.........!!!


   
_______________________________________________________________________________________________

2008

14.Brnensky turnaj v beachvolejbalu žen

v Brne 12.7.2008


Prihlasilo dvojic 15 žen...Ženy-3 skupiny po 5 dvojicich každý s každým na 2 sety do 12 bodov-vitazky první 2 misto za skupín do finále o 1-6 miesto.



SKUPINA B
                                    1           2         3         4         5     Skóre   Body  miesto

1. Micheala Barčinová  SK NEKO       //////       2:0       2:0       2:0       0:2     6:2   6       2.
  Monika Mihaleková   SK NEKO


2. Kludičková Veronika SKN BRNO       0:2       //////       2:0       1:1       0:2     3:5   3       3.  
  Morcinková Aneta   SKN BRNO

3. Lištvanová Lada     SKN BRNO       0:2       0:2       //////     2:0       0:2     2:6   2       4  
  Lištvanová Vera   SKi.Olomouc

4. Berčáková Martina   SKN BRNO       0:2       1:1         0:2     //////     0:2     1:7   1       5.
  Matalová Lenka     SKN BRNO

5. Babálová Katarína   SKN TRENCíN  
  2:0       2:0         2:0       2:0     //////   8:0   8       1.
 
  Kucharicová Kata   SKN NEKO



Finále 1-6 miesto
                                    1       2       3       4       5       6     SKORE  BODY  MIESTO

1. Židková Oldriška   Olym.Praha   /////   2:0     1:1     2:0     1:1     2:0     8:2   8     1.
  Teclová Monika     SKN BRNO

2. Spilková Pavlína   I.PSKN PRAHA   0:2   /////     1:1     2:0     2:0     1:1     6:4   6     2.
  Chladová Veronika  I.PSKN PRAHA

3. Kucharičová Kata   SK NEKO         1:1     1:1   //////   2:0     0:2     1:1     5:5   5     4.
  Babálová Katarína  SKN TRENCIN


4. Barčinová Michaela SK NEKO         0:2       0:2     0:2     //////   0:2     0:2   0:10   0.     6.   
  Mihaleková Monika  SK NEKO


5. Laansoo Kristel Parnu KSS Eero     1:1       0:2     2:0     2:0   //////   1:1     6:4   6     3.
  Parn Karin     Parnu KSS Eero 

6. Hošková Hana       SKN BRNO       0:2       1:1     1:1     2:0     1:1   ///////  5:5   5.     5.
  Dvoráková Jitka   SKN BRNO



Celkove umiestenie
1.Zidková Oldriska,Teclová Monika
2.SPilková Pavlína,Chladová Veronika
3.Laansoo Kristel,Parn Karin
4.Kucharičová Kata,Babalová Katarína
5.Hošková Hana,Dvoraková Jitka
6.Barcinová Micheala,Mihaleková Monika
.
.
.
.
.
.
.
15.................

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek